Jeden den v životě Daniela Radcliffa

22. srpna 2009 v 20:27 | °°*He.Rm.!o.Na*°° |  News
Kniha Jeden den v životě Daniela Radcliffea je připravena k zdokumentování jako fotografická kniha New Yorského fotografa Tima Hailanda. Kniha bude obsahovat dohromady 50 fotek Daniela zachyceného při jeho první zkušenosti s prací v New Yorku na Broadwayi. Tisková zpráva o knize dále prozrazuje:
"New Yorský fotograf Tim Hailand je připraven vydat první díl knižní série "One Day in the Life of". Každá kniha ukazuje intimní pohled na každodenní život slavných osobností, které se vyžívají v umělecké a zábavné činnosti. Hailand doufá, že tato kniha umožní čtenáři proniknout do Daniela jako do kreativního a rozjímavého myslitele. Poznámky pod čarou u každé fotky byly napsány osobním pohledem mladého herce na důležitost každého dne."


Informace o knize

  • Datum vydání bylo stanoveno na Prosinec 2009 s tím, že podíl z prodeje půjde na Broadway Cares/Equity Fights AIDS. Dan byl v minulosti horlivým příznivcem této charitativní organizace.
  • Celkem 128 stran: Úvod od Tima Hailanda, Poznámky pod čarou od Daniela Radcliffea, 30 černobílých a 20 barevných fotek.
  • Cena knihy je téměř 30 dolarů.
  • Obalená a podepsaná edice, omezená na 150 kopií, bude k dostání za 250 dolarů.

Fotky (z) knihy

Tim Hailand poskytl stránce The Daily Beast dvě fotky z této knihy. Jedná se o první a poslední fotku.

free image host free image host

Text pod první fotkou: Hailand řekl: "Přijel jsem do Danielova apartmánu kolem 10:00 ráno 13. ledna 2009 a poté, co se probudil a sledoval kreslené pohádky, zase usnul (jeho ranní rituál).
Text pod druhou fotkou: Hailand řekl: "11:10 večer - vystoupili jsme z Danielova auta do mrazivé New Yorské noci a fotili několik fotek na Times Square předtím, než jsme skočili zpátky domů."

Děkuji za propůjčení copyrightu

Copyright (c) Adrianne
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která kolej je nejlepší?

Nebelvír 42.3% (33)
Mrzimor 14.1% (11)
Havraspár 24.4% (19)
Zmijozel 19.2% (15)

Komentáře

1 Tygrovka tvé ♥♥♥Sbéčko♥♥♥ Tygrovka tvé ♥♥♥Sbéčko♥♥♥ | Web | 23. srpna 2009 v 16:30 | Reagovat

tu bych si docela ráda koupila :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama