Tom Felton pro Movie Walker

6. srpna 2009 v 17:42 | °°*He.Rm.!o.Na*°° |  News
http://images1.wikia.nocookie.net/harrypotter/images/0/01/Draco_Malfoy_PoA.jpg

Tom Felton při své návštěvě Japonska, kde propagoval film HBP poskytl několik rozhovorů, včetně následujícího pro webovou stránku Movie Walker:


Proč Draco nepřejde na Harryho stranu?

V tomto filmu je Draco klíčovou postavou příběhu. Dostal důležitý úkol od Harryho dlouholetého nepřítele lorda Voldemorta a ukazuje slabost a konflikt mysli a ducha, což dosud ve filmech vidět nebylo.
"Tentokrát musím ukázat dvě Dracovy stránky. Dosud to byla jen násilná a nenávistná část. Ta druhá je křehká, citlivá. Na začátku byl opravdu nenávistný. V posledních momentech jeho soucit dospěl až k takovému bodu, že chtěl odejít."

Draco a Harry, jako dvě strany mince, jsou každým dílem větší a větší protiklady. Řekl bys, že Daniel Radcliffe (Harry) ti nějak pomáhá v hraní Draca?
"Myslím, že Daniel je opravdu skvělý herec. Draco a Harry vůči sobě cítí tolik nenávisti, takže v hraní této nenávisti si pomáháme vzájemně. Často se Dana Zeptám, 'Je správný čas?' a jdeme si popovídat. A tohle pomáhá nám oběma v našich hereckých výkonech. Mimo kamery jsme vážně dobří kamarádi."

Tome, Draca hraješ už v šesti filmech, ráda bych slyšela, v čem jsi a nejsi jako Draco.
"Vůbec nejsem jako Draco," byla Tomova okamžitá odpověď. "Ve skutečnosti Rupert (Grint) a Emma (Watson) jsou jako postavy, které hrají. Emma je jako Hermiona vážně, vážně chytrá. A s Rupertem je stejně jako s Ronem spousta zábavy. Daniel je taktéž inteligentní. Nemusejí se pro své role měnit, nicméně já musím hrát úplně opačnou postavu. Takže, den za dnem se musím topit ve frustracích z Draca (smích). Ne, vážně, je to jako pořádná terapie. Jsem opravdu, opravdu šťastný."
"S Dracem jsem vyrostl," říká Tom.

potterharry.net
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

What actor is the best?

Harry 6.9% (28)
Hermione 8.6% (35)
Ron 6.4% (26)
Ginny 5.2% (21)
Luna 4.9% (20)
Neville 2.9% (12)
Cho 5.4% (22)
Fred 5.9% (24)
George 4.4% (18)
Voldemort 4.2% (17)
Brumbal 3.9% (16)
Cedric 4.7% (19)
Fleur 3.7% (15)
Krum 3.2% (13)
Bellatrix 4.7% (19)
Draco 6.1% (25)
Lupin 4.4% (18)
Sirius 4.7% (19)
Severus 4.7% (19)
another of actors 5.2% (21)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama