Leden 2010

Nová fotka Dana

2. ledna 2010 v 18:53 | °°Hermiona°° |  Harry Potter-Dan Radcliffe
tady mu to sluší ;)
hp-daily.blog.cz

Emma Watson mezi nejlépe oblékanými hvězdami 2009

2. ledna 2010 v 18:50 | °°Hermiona°° |  News
Emma Watson získala uznání díky šatům, které měla na sobě během módní akce London Fashion Week. Server InStyle výběr odůvodnil následovně:

"Nemusíte se oblékat příliš slavnostně nebo si brát šaty neúměrné vašemu věku, když se procházíte po červeném koberci. Líbí se mi tyto šaty, které vypadají sexy a nedospěle zároveň."

Šaty, které si získaly obdiv máte níže.
hp-daily.blog.cz

Nový design

2. ledna 2010 v 14:11 | °°Hermiona°°
Zdravím, :)
za prvé bych vám všem chtěla popřát šťastný nový rok 2010, mnoho zdraví, nějaké to štěstí, pohodu a lásku. Dále pak hodně úspěchů a nechť se vám vyhne všechno špatné :) .

Za druhé tu mám zimní design,sice dost obyčejný a jednoduchý, ale mě osobně se celkem líbí. Samozřejmě chci slyšet i váš názor, takže pište. :)

Za třetí, jak už jsem říkala, chci udělat kontrolu SB, ale ne proto, že by mi SB nevyhovovali, nebo že na truc chci udělat kontrolu, jakože abych zjistila, kdo ke mě chodí a kdo ne. Pěvně doufám, že se tu alespoň jednou týdně zastaví všichni. Takže kontrola SB bude proto, abych si v SB udělala pořádek - jak jsem pořád měla pozastaveno, tak si mě nějaká vyřadila a já chci mít pořádek.

Za čtvrté. Co se týče tohoto blogu, jak jste jistě pochopili, články tu nebudou každý den, zas tolik času nemám, ale měli by tu být nějaké nové minimálně třikrát týdně.

vaše °°Hermiona°°